Branky: 42., 44., 51. Havelka, 20. Němec, 65. Sůra, 70. Sadílek
Diváci: 40

Karas – Nikl, Zápotočný, Hevessy, Čadek – Červenka (68. Kareš), Kindlmann, Abrhám (51. Vaněček), Havelka (60. Sadílek) – Němec, Sůra

U15 - Vysoká výhra nad Vyšehradem

Jaroslav Brunclík

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili v domácím utkání proti Slavoji Vyšehrad.

Tentokrát jsme hráli na trávě, na které jsme si den před utkáním zatrénovali a hned to bylo na hráčích znát. Nastoupili jsme s velkým odhodláním odčinit debakl z Liberce. Hned po 20 vteřinách jsme se dostali do velké příležitosti, ale Štěpán Kindlmann přestřelil. Soupeře jsme uzamkli na jejich polovině a snažili se vstřelit branku. To se nám povedlo až ve 20. minutě z penalty po zákroku na Lukáše Němce. Sám faulovaný proměnil pokutový kop a tím jsme se dostali do vedení 1:0. Myslel jsem si, že nám to vlije klid do kopaček, ale bohužel se tak nestalo a další příležitosti jsme do poločasu nevyužili.

O poločase jsem nabádal hráče, abychom zachovali klid v koncovce, že jakmile přidáme druhý gól, tak už to půjde. Hned 42. minutě Honza Abrhám poslal průnikovou přihrávku na Vojtu Havelku, ten byl u míče dříve, než hostující brankář a obloučkem nad padajícím brankářem zvýšil na 2:0. To nás uklidnilo a bylo otázkou skóre, kolik branek přidáme. Dnes se povedl hattrick Vojtovi Havelkovi a tím bylo odměněno nejen jeho úsilí, ale i celé mužstvo. Chci pochválit celé mužstvo za práci v celém týdnu i jak odpracovali utkání. Musím pochválit i soupeře, který se snažil hrát kombinační fotbal s výstavbou od branky a jejich trenéra, který chce své svěřence naučit hrát fotbal moderní úrovně. Příští týden zajíždíme k vedoucímu celku tabulky Slavii Praha a budeme se snažit odčinit ostudný podzimní debakl a neprodat svou kůži lacino. Děkuji i fanouškům za podporu a dvornímu fotografovi za fotodokumentaci.