29.04.2019
Branky: 51. a 86. Štěpnička, 62. Kousal, 80. Holcman - 5. Matějka, 43. Dařena
Žluté karty: Ficek - Kynkor Michal
Rozhodčí: Gunitš – Toman, Tikal
Příbram B: Boudník – Vykysalý, Matějka, Kynkor Michal, Záluský – Broda, Mizera, Kynkor Martin (65. Bálek), Halinský, Lisý (46. Nikl) - Dařena

U16 - Dvoubrankové vedení nestačilo

David Langer

​V devátém jarním zápase jsme prohráli 2:4 na hřišti pražského Meteoru.

Po skvělém prvním poločase, který jsme zaslouženě vyhráli o dvě branky a podali nejlepší výkon v jarních zápasech. Skvěle jsme kombinovali a drželi míč na našich kopačkách a dostávali přes strany do šancí a jen díky výborným zákrokům domácího brankáře nebylo skóre daleko přijatelnější. Druhá půle vypadala bohužel zcela naopak a opět jsme se přizpůsobili hře soupeře, prát se se soupeřem v soubojích místo rychlé kombinace. To vyústilo v převahu soupeře, který všechny souboje vyhrával a zápas díky čtyřem brankám ze standardních situací otočil.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners