15.04.2019
ČLD U16, 21. kolo
4:5
V. Žižkov vs. Příbram B
Branky: 33. Kadlec, 47. Plucha, 81. Koryta, 82. Gábor - 62., 76. a 77. Dařena, Kynkor Ma., 54. Pech
Rozhodčí: Hlaváček – Jelínek, Stránský
Diváci: 15
Příbram B: Matějka – Halinský, Sýbek, Kynkor Michal, Záluský (60. Lisý) - Kynkor Martin (65. Nikl Š.), Broda, Pech, Mizera, Plesl (46. Landa, 72. Bálek) - Dařena

U16 - Po dvou nezdarech přišla těsná výhra

David Langer

​V sedmém jarním utkání jsme ve vyrovnaném utkání zvítězili 4-5 na půdě Žižkova.

Nejprve jsme opět dělali ze začátku stejné chyby jako v předchozích utkáních. Chtěli se soupeřem „prát“ a méně se soustředili na vlastní hru a proto jsme také nejprve prohrávali, když nás ještě v mnoha případech podržel brankář. Ale po půlhodině hry jsme tyto věci zlepšili a měli díky tomu převahu ve středu zálohy.

Ve druhém poločase jsme začali již soupeře přehrávat a otočili z 1-2 na 5-2 po krásných akcích. V závěrečných 10 minutách jsme po zbytečných chybách inkasovali 2 góly a poslední minuty tak zbytečně zdramatizovali. Negativním faktem ze zápasu je, že jsme 3 góly dostali z penalt po individuálních chybách jednotlivců a zbytečných faulech. Pozitivní naopak góly po pěkných akcích, které jsme přenesli z tréninku do utkání.