19.05.2019
Příbram B vs. Sokolov
Branky: Němec – Doubrava, Burian
Žluté karty: Vykysalý - Friml, Lokshin, Kavka
Příbram B: Boudník – Vykysalý, Matějka, Kynkor Michal, Záluský (56. Bálek) – Kynkor Martin (62. Nikl Š.), Broda, Lisý, Mizera, Pech - Dařena

U16 - Výhra v penaltovém rozstřelu

David Langer

Ve dvanáctém jarním kole jsme na domácím hřišti porazili Sokolov.

Vítězství se zrodilo až po pokutových kopech, ve kterém byl hvězdou brankář Boudník, jež zneškodnil 3 penalty hostů a vítěznou sám vstřelil. Během normální hrací doby skončil zápas 4-4, kdy soupeř vyrovnal v poslední sekundě zápasu. Vývoj utkání a hlavně styl soupeře jsme opět nezvládli v hlavách a místo trpělivé hry a rychlejší výměně míčů jsme se uchylovali ke zbrklostem a jednoduchým ztrátám. Soupeř čekající v hlubokém bloku a hrající jen na rychlé protiútoky nás bohužel dvakrát v první půli potrestal po našich nevynucených chybách. Potom jsme ale konečně naší hru zrychlili a hráli jednodušeji přes volnější strany a dávali nebezpečné centry do vápna, z nichž se nám podařilo čtyřikrát skórovat.

sobota 14.12.2019
1. FC Slovácko
08. 12. 2019
Marek Kodr: Góly stále nepřicházejí