Branky: 7. Kindlmann (vl), 28. Toula, 69. Beran, 74. Novák, 87. Zapletal
Žluté karty: Labík, Kőrbler - Hevessy, Přívozník

Harásek – Hevessy, Kindlmann, Čížek, Krejčí (64. Jurica) – Šimůnek, Huňa, Deml – Včelák, Sýbek, Přívozník (64. Forejt)

U17 - Na Slavii bodově i střelecky naprázdno

Daniel Tarczal

V druhém soutěžním utkání jsme zavítali na hřiště pražské Slavie.

První poločas byl herně vyrovnanější, i když to byla spíše Slavia, která se často tlačila do našeho pokutového území především díky převaze v osobních soubojích ve středu pole. Naši hráči si vypracovali po hezké fotbalové akci šanci na snížení za stavu 2:0, ale bohužel se nepodařilo brankovou příležitost proměnit.

I v druhé půli jsme se snažili kombinovat, ale od 70. minuty a třetí inkasované branky měli již domácí hráči utkání pod kontrolou. Přesto je velmi pozitivní snaha našich hráčů o konstruktivní a sebevědomou hru i proti silnějšímu a fyzicky daleko vyspělejšímu soupeři.