01.03.2020
Branky: 59. Nedvěd - 5. a 56. Šimeček, 22. Vorel, 42. Behenský
Žluté karty: Kynkor Mar., Přívozník
1.FK Příbram:

Vaněk - Mich. Kynkor, Halinský, Kudelňák (45. Broda), Pech - Mar. Kynkor, Lisý, Nikl (87. Suchý) - Přívozník (65. Mizera), Tříska, Nedvěd

U17 - Slavia rozhodla do přestávky

Erik Šlechta

Se Slavií jsme chtěli hrát aktivně jako v každém zápase a druhý poločas ukázal, že i s takovým soupeřem se dá hrát vyrovnané utkání.

Bohužel jsme nezačali utkání dobře a už v 5. minutě Slavia dala branku po našem prohraném souboji a jejich krásné a pohotové akci. Do poločasu Slavia dala ještě 2 branky a my jsme museli během přestávky něco změnit. První poločas nám chyběla komunikace a to jsme chtěli do druhého poločasu změnit.

Druhý poločas byl v tomto ohledu o 100% lepší. Hráli jsme se Slavií vyrovnané utkání. Soupeř nám odskočil o další branku po individuální akci. My jsme díky vybojované penaltě na Dominika Třísku měli šanci korigovat utkání a to se nám povedlo díky Markovi Nedvědovi. Po té jsme měli ještě dvě velké šance utkání zdramatizovat, ale bohužel jsme je nevyužili.

neděle 12.7.2020
FORTUNA:LIGA, N5
MFK Karviná
28. 06. 2020
Pavel HORVÁTH hodnotí remízu v Opavě
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.