02.05.2019
I.Celostátní liga U 17, 28. kolo
Příbram vs. Slovácko
Branky: 26. Kudelňák, 33. Čížek, 37. Gabriel, 53. Habart - 45. a 65. Kratochvíla
Žluté karty: Čížek - Mustafa
Červené karty: 83. Mustafa (S)
Rozhodčí: Vnuk – Cichra, Hocek
Příbram: Matějka – Schindler, Krotil, Nikl (70. Vošmik), Dvořák – Hrudka (65. Lisý), Habart, Čížek – Kudelňák, Gabriel (56. Landa), Vott

U17 - Výhra v předehrávce

Daniel Tarczal

V dalším a tentokrát předehrávaném utkání jsme změřili síly s velmi fotbalovým mužstvem Slovácka.

Již od začátku zápasu byla k vidění líbivá hra s častým přeléváním útoku z jedné strany na druhou. Hosté možná byli v prvním poločase o něco lepší v držení míče, náš tým byl o to nebezpečnější při brejkových situacích a rychlých protiútocích, z kterých jsme vytěžili krásné tři branky. Hráčům Slovácka se bohužel těsně před koncem prvního poločasu podařilo snížit po naší velmi ojedinělé individuální chybě při rozehrávce, což jim pomohlo k mobilizaci všech sil a ke zdramatizování zápasu v poločase druhém, kdy se opět hrálo „nahoru dolů“. Bylo k vidění velké množství šancí, tentokrát více na straně hostí, ale díky další vstřelené brance a poctivému výkonu jsme zaslouženě uhráli tři body.

neděle 8.12.2019
SK Dynamo České Budějovice
30. 11. 2019
Jaroslav Tregler po zápase se Spartou