I.Celostátní liga U 17, 7. kolo
Žluté karty: Hrnčíř - Jurica
Rozhodčí: Jansa - Nedvěd, Martínek
Příbram:

Strolený – Hevessy, Jurica, Plesl, Krejčí – Kindlmann, Šimůnek, Deml (80. Čížek) – Forejt (70. Lojín), Včelák, Přívozník (60. Špitalik)

U17 - Zlepšení výkonu ještě na body nestačilo

Daniel Tarczal

​V zápase sedmého kola v Hradci Králové se po herní stránce odehrálo velmi kvalitní utkání.

Celý zápas jsme působili týmovějším dojmem než v předchozích utkáních. Snažili se trpělivě a sebevědomě kombinovat a vytvořili jsme si řadu příležitostí ke vstřelení branky. V prvním poločase se podařilo jednu proměnit po presinkové situaci a hezké kombinační souhře. Další šance se nám bohužel využít nepodařil a tak všechny tři body získali domácí, kteří měli v zakončení více štěstí, když jsme si vstřelili tečovanými střelami dvě vlastní branky.