05.10.2020
Žluté karty: Hrnčíř - Jurica
Rozhodčí: Jansa - Nedvěd, Martínek
1.FK Příbram:

Strolený – Hevessy, Jurica, Plesl, Krejčí – Kindlmann, Šimůnek, Deml (80. Čížek) – Forejt (70. Lojín), Včelák, Přívozník (60. Špitalik)

U17 - Zlepšení výkonu ještě na body nestačilo

Daniel Tarczal

​V zápase sedmého kola v Hradci Králové se po herní stránce odehrálo velmi kvalitní utkání.

Celý zápas jsme působili týmovějším dojmem než v předchozích utkáních. Snažili se trpělivě a sebevědomě kombinovat a vytvořili jsme si řadu příležitostí ke vstřelení branky. V prvním poločase se podařilo jednu proměnit po presinkové situaci a hezké kombinační souhře. Další šance se nám bohužel využít nepodařil a tak všechny tři body získali domácí, kteří měli v zakončení více štěstí, když jsme si vstřelili tečovanými střelami dvě vlastní branky.

neděle 25.10.2020
FC Zbrojovka Brno
25. 10. 2020
Marek Chrobák: Zápasy simulujeme v tréninku
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO