1.FK Příbram
14.10.2019
ČLD U18, 10. kolo
6:2
Bohemians Praha 1905 vs. 1.FK Příbram B
Branky: Zemánek, Kudelňák
Rozhodčí: Krejsa – Zelený, Plzák
1.FK Příbram B: Matějka – Hošek, Nikl, Dvořák, Dušek – Čížek, Habart, Vott (63. Lisý) – Zemánek, Plesl (30. Halinský), Kudelňák (58. Broda)

U18 - Na půdě lídra jsme nebodovali

David Langer

V desátém kole jsme prohráli 6:2 na hřišti Bohemians Praha.

Výhra domácích byla zasloužená, když potvrdili svou vedoucí pozici v tabulce bez jediné bodové ztráty. Náš výkon bych označil jako zklamání, ale nikoliv z pohledu výsledku, ale především z předvedené hry. Naši hráči měli až příliš velký respekt z fyzicky vyspělejšího soupeře. Namísto kombinace po zemi a rychlejšího přenášení těžiště hry, jsme hráli pomalu a míče vraceli do té samé strany, odkud míč přišel. I častým nevynuceným odkopáváním míče jsme se dostávali do těžko vyhratelných soubojů. Díky těmto faktorům jsme se vůbec nedostali k naší kombinační hře a posledních 20 minut jsme se už ani nedostali k žádnému ohrožení soupeřovi brány.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 29.2.2020
FORTUNA:LIGA, 23. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK Mladá Boleslav
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
24. 02. 2020
Zařvi si v kulichu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners