1.FK Příbram
11.11.2019
ČLD U18, 14. kolo
2:2, 4:2pen
Vyšehrad vs. Příbram B
Branky: Habart, Prinsley
Rozhodčí: Trska – Kučera, Zelený
Příbram B: Matějka – Schindler, Nikl, Kareš (68. Halinský), Hošek (71. Broda) – Čížek, Habart, Navrátil – Vott (64. Pech), Prinsley, Zemánek

U18 - O vítězství nás opět připravilo neproměňování šancí

David Langer

​Ve čtrnáctém kole jsme prohráli po penaltách s týmem Vyšehradu.

Zápas jsme opět nezvládli vítězně kvůli vlastním chybám a velmi slabé produktivitě. Zklamali jsme už po několikáté v pokutovém území soupeře, kdy jsme neproměnili minimálně 3 samostatné nájezdy. Za to soupeř v druhé půli vyrovnal vlastně z jediné příležitosti. Co se týče herního nastavení, presinku nebo se snahy hrát fotbal rychle dopředu, se nám dařilo, ale největším problémem byla po neproměňování šancí finální přihrávka nebo špatné vyřešení situací, kdy jsme po dobrém a úspěšném presinku nevyřešili velkou řadu situací 4 na 2, 3 na 2, 3 na 1, 5 na 3. Díky tomu jsme opět odevzdali body soupeři, který byl v daném zápase o třídu horší.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
neděle 17.1.2021
FORTUNA:LIGA, 15. kolo
16:00h
1.FK Příbram
FC Viktoria Plzeň
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.