07.09.2020
1:1, 3:1pen
1.FK Příbram B vs. FK Baník Most - Souš
Branky: 42. Walter - 13. Kavický
Žluté karty: Suttner, Novák (M)
Rozhodčí: Vokoun - Zíka, Bajer
1.FK Příbram B:

Vaněk – Zábranský, Lisý, Kynkor, Bína (75. Sýbek) - Nedvěd, Hýsek (67. Tříska) , Huňa (56. Kudelňák), Broda (75. Kindlmann ), Gornický (56. Bálek) – Walter

U18 - Rozhodnut musely až penalty

Petr Bína

Ve 3. kole jsme na domácím hřišti porazili Most až na penalty.

V 1. domácím zápase tento rok jsme předvedli zvláště v 1. poločase výborný výkon, kdy jsme hráče Mostu vůbec k ničemu nepouštěli a po krásných kombinacích jsme soupeře jasně přehrávali. Byla jen smůla, že jsme vstřelili pouze 1 gól a bohužel soupeř nám z ojedinělého rohu vstřelil branku také.

Druhý poločas už nebyl z naší strany tak dobrý, ale i tak jsme měli 2-3 obrovské šance ke skórování. Nakonec jsme vyhráli aspoň po penaltách, kde Vaněk předvedl výborný výkon a chytil 3 penalty ze 4.

sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.