14.08.2019
SK Petřín Plzeň vs. 1.FK Příbram B
Branky: Dušek, Hrudka, Čížek, Matoušek
Rozhodčí: Cupl – Křen, Šnajdr
1.FK Příbram B: Boudník – Halinský (46. Kudelňák), Vokurka, Kareš (44. Broda), Dušek, Habart, Čížek, Zemánek (88. Plesl), Vott (64. Pech), Hrudka, Matoušek

U18 - Ve druhé půli přišel kolaps

Daniel Tarczal

Dorostu U18 v úvodním utkání nového ročníku na půdě Petřína nestačilo ani čtyřbrankové vedení a nakonec veze pouze bod za remízu.

V prvním zápase nové sezóny jsme prohráli na půdě plzeňského Petřína. Utkání se velmi těžko hodnotí. Po skvělém prvním poločase a průběžném vedení 0-4, jsme v poločase druhém po takřka ostudném výkonu obdrželi čtyři branky a nakonec jsme prohráli po penaltovém rozstřelu.

V průběhu prvního poločasu jsme se prezentovali podobným výkonem jako v generálce a předváděli krásné fotbalové akce a výsledek mohl být ještě výraznější. Již ke konci prvního poločasu jsme začali ztrácet disciplínu a přestali praktikovat od té doby „náš“ herní styl, což vyústilo v branku do šatny a v druhém dějství už se na hřišti z toho, co chceme hrát a co trénujeme, neobjevilo vůbec nic. Doufejme, že tato lekce bude ponaučením do dalších zápasů.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners