Branky: 68. Vohradský - 36. Vošmik (vl), 88. Zelenka
Žluté karty: Čížek - Kutina, Šíl, Podzemský
Příbram B: Smrkovský, Vokurka, Budínský, Vohradský, Zemánek, Nezník, Polanský, Navrátil (55 Gabriel), Matoušek (22 Dušek), Čížek, Vošmik

U18 - Velmi špatný první poločas a neproměňování šancí nás stáli body

Jan Vostrý

Dorost U18 přišel o remízu v závěru utkání.

Díky špatnému prvnímu poločasu kde jsme nedokázali dobře kombinovat a prosazovat se před brankou soupeře skončil poločas po chybě našeho brankáře a vlastnímu gólu 0:1. Do druhé půle, jsme vstoupili mnohem aktivněji, drželi jsme míč a nepouštěli soupeře na naší polovinu. Odměnou nám byla branka Vohradského. Po několika našich neproměněných šancí, se v 88 minutě po rohovém kopu a další chybě se prosadili hosté a urvali cenné 3 body.