1.FK Příbram
09.09.2019
ČLD U18, 5. kolo
9:2
1.FK Příbram B vs. FC Rokycany
Branky: Prinsley 3, Dařena 2, Habart, Zemánek, Pech, Polanský
Rozhodčí: Vnuk – Sandr, Vavruška
1.FK Příbram B: Boudník – Hošek (58. Matoušek), Nikl, Kareš (65. Halinský), Dušek – Dvořák, Habart (68. Pech), Čížek – Polanský (72. Dařena), Prinsley, Zemánek

U18 - Vysoká domácí výhra

David Langer

V pátém kole jsme na domácím hřišti vysoko porazili Rokycany 9:2.

Po minulém zápase v týdnu proběhly pohovory ohledně přístupu a zápasovém nasazení. Hráči si vše vzali k srdci a v tomto zápase jsme se prezentovali úplně jiným způsobem a hráli přesně tak, jak se chceme prezentovat a díky tomu se zrodil tento výsledek. Konečně jsme podali týmový výkon, kde byla vidět spolupráce více hráčů hlavně v presinku a lepší agresivita v osobních soubojích. Dalším pozitivem bylo větší sebevědomí v soubojích jeden na jednoho a ve větší přímočarosti k soupeřově bráně a v proměňování šancí. Ke kvalitě přispěl i náš nový hráč Prinsley, který sám třikrát vsítil a díky své pohyblivosti a v síle v osobních soubojích dělal velké problémy obraně soupeře po celý zápas. Pochvala patří všem hráčům, jak základní jedenáctce tak i střídajícím hráčům, kteří pokračovali dál v navyšování skóre. Doufejme, že takové nasazení a chuť bude pokračovat i v dalších zápasech.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 6.6.2020
FORTUNA:LIGA, 28. kolo
16:00h
FC FASTAV Zlín
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
03. 06. 2020
Soufiane Dramé: I když jsme neměli velkou šanci, odehráli jsme dobrý zápas
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.