10.03.2020
Branky: 43. Habart, 73. Pech - 19. Bílik, 58. Maur
Rozhodčí: Matyš – Hájek, Svoboda
Příbram B:

Matějka – Halinský (46. Lisý), Nikl, Kareš (76. Nedvěd), Skočdopole (60. Mizera) – Dvořák, Habart (71. Pech), Matoušek – Hrudka, Vokurka, Kubík

U18 - Zlepšení v druhém poločase přineslo výhru po penaltovém rozstřelu

David Langer

V prvním jarním zápase na domácím hřišti jsme porazili na penalty mužstvo Petřína 3:2.

S výkonem v prvním poločase jsem byl velmi nespokojený, dělali jsme základní chyby v organizaci celého týmu, kdy jsme málo mluvili a špatně chodili do soubojů a zajišťování v obranné fázi hry. Díky tomu se hrál fotbal na větší hřiště, hodně sprintů a soubojů proti starším hráčům. Druhý poločas přinesl zlepšení, zejména při hře v křídelních prostorech a důslednějšímu dostupování protihráčů. Pozitivní je i výhra na penalty, jelikož v těch se nám tradičně nedaří.

sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
11. 08. 2020
Pavel Horváth: Příprava je velmi krátká
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.