19.10.2021
Žluté karty: Zábranský - Saňák, Kadlec, Koláček, Mikulenka
Rozhodčí: Mokrusch - Švorc, Dourava
1.FK Příbram:

Harásek - Zábranský, Lisý, Šustr, Bína – Gornický, Hýsek (72. Tříska), Halinský, Langhamer (72. Dařena) Bálek - Kudelňák (72. Walter)

U19 - Bod se Sigmou Olomouc

Tomáš Nosek

U19 v netradičním pondělním termínu remizovala s týmem Sigmy Olomouc.

Zápas se pro nás mohl vyvíjet dobře již od první minuty, kdy se řítil na branku Kudelňák, ale obrana hostů ho včas zastavila. Sigma hrozila ze standardních situací, ale naštěstí se žádná v úvodní části neujala. Naše šance měl pouze agilní Kudelňák, jednou ho zastavila tyč a dvakrát špatné fotbalové řešení v pokutovém území. Škoda, neboť bychom si alespoň jednu branku za úvodní část zasloužili.

Druhý poločas však přišla na hřiště úplně jiná Olomouc. Její hráči začali být všude dříve a získávali všechny druhé míče. Navíc nepřesná hra byla vodou na mlýn Sigmy a ta šla po chybě domácí obrany do vedení v 70.minutě se trefil Mikulenka, kdy ani Harásek neměl čisté svědomí při obdržené brance. Soupeř mohl v několika případech navýšit náskok, ale domácí brankář byl tentokrát vždy na svém místě a svou chybu více než odčinil. Vyrovnání přišlo na poslední chvíli, kdy jsme hosty přinutili zahrát z poloviny hřiště malou domů, která se jim však vůbec nepovedla a my toho využili ke vstřelení branky Dařenou 1:1.

Tomáš Nosek (trenér U19): Soupeř měl svoji kvalitu, kterou nám ukázal zejména ve druhém poločase, kdy byl lepší.  Ale první poločas jsme při řešení některých situací nebyli úplně daleko od vstřelení branky. Řekl bych, že s bodem jsme spokojeni. Tým pochválím za hru až do konce.

sobota 5.3.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 17. kolo
FK Viktoria Žižkov
20. 11. 2021
Jaroslav Tregler: Za náznaky šancí zasloužená remíza
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.