FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Gornický, Broda, Lisý
Rozhodčí: Pečenka - Vokoun, Hamouz
Příbram:

Harásek – Bína, Lisý, Šustr, Bálek – Gornický (72. Přívozník), Broda, Hýsek (74. Plot), Nedvěd (83. Sýbek) – Tříska, Kudelňák

U19 - Domácí výhra nad Plzní

David Langer

Ve třetím jarním kole jsme na domácím hřišti přivítali Viktorii Plzeň.

Hrálo se na umělé trávě za stálého sněžení s teplotou atakující bod mrazu. Hrál se svižný bojovný fotbal. Na namrzlém velmi rychlém povrchu nemohla obě mužstva předvádět svou obvyklou kombinační hru, a tak většina akcí obou týmů končila před šestnáctkou či v zámezí. Po jedné z mála povedených akcí jsme se dostali v prvním poločase zásluhou Hýska do vedení 1:0. Jelikož si žádné mužstvo nedokázalo ve zbylém čase vytvořit vyloženou gólovou příležitost, výsledek se do konce zápasu nezměnil. Náš tým si tak připsal důležité vítězství v cestě za záchranou a poprvé porazil Viktorii Plzeň v této věkové kategorii. Klukům patří veliké absolutorium za bojovný výkon.

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.