Branky: 55. Vohradský, 61. Vokřínek - 44. Hruška, 69. Lehký, 75. Strachoň
Příbram: Smrkovský - Gabriel, Vokřínek, Kubík, Budínský, Vohradský (71. Prinsley), Kolář, Dolejš, Švestka (38. Hrudka), Obdržal (Dvořák), Dušek

U19 - Nešťastná porážka

Daniel Huňa

Dorostenci U19 nezvládli závěr utkání se Zlínem a těsně prohráli.

Domácí začali velmi dobře, ale nedokázali vstřelit branku. Zlín naopak gól dal a poločas skončil 0:1. Do druhého poločasu vstoupila Příbram velmi aktivně. Za 10 minut ve druhé půli už vedla 2:1 a byla nadále velmi aktivní. V 69. minutě se v 100% šanci objevil domácí Kubík. Všichni hráči se začali radovat, ale branka nebyla uznána a následně z brejku Zlín vstřelil druhou branku a vyrovnal na 2:2. Příbram se nedokázala z toho vzpamatovat a ještě jednou inkasovala.

Trenér Huňa: Porážka nás velmi mrzí. Měli jsme získat povinné 3 body.