1.FK Příbram
21.10.2019
I.Celostátní liga U19, 11. kolo
1:4
SK Dynamo České Budějovice vs. 1.FK Příbram
Branky: 75. Bečvář (p) - 26. a 32. Vokřínek, 23. Kolář, 72. Vohradský
Rozhodčí: Kříž – Němec, Krčín
1.FK Příbram: Smrkovský, Vokurka, Dolejš, Kolář, Dušek, Obdržal, Vokřínek (89. Dvořák), Budínský, Polanský (82. Švestka), Gabriel, Prinsley (62. Vohradský)

U19 - Pátá výhra v řadě

Daniel Huňa

Dorost pokračuje v dobrých výkonech a na půdě Českých Budějovic si připsal už páté vítězství v řade.

Trenér Huňa: Čekali jsme, že České Budějovice budou bojovat a to se potvrdilo. Ale jen do té doby než jsme ve 23. minutě vstřelili první branku. Další dvě branky jsme přidali hned ve 26. a 32. minutě a bylo po zápase. Je jen škoda, že jsme nedokázali mít větší kvalitu v před finální a finální fázi, kde jsme řešili situace příliš zbrkle. Na druhou stránku je nutné pochválit tým, že nepouštěl soupeře do velkých brankových příležitostí. 

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners