FK PŘÍBRAM
27.02.2022
I.Celostátní liga U19, 29. kolo
2:0
M. Boleslav vs. Příbram
Branky: 6. Dohalský, 91. Vlček
Žluté karty: Kaulfus, Buryán - Broda
Rozhodčí: Kvítek - Švorc, Nejedlo
Příbram:

Harásek – Bína, Lisý, Šustr, Rehák (46. Tříska) – Gornický, Bálek, Broda, Hýsek (64. Beneš), Nedvěd (64. Razetto) – Dařena

U19 - Porážka v Mladé Boleslavi

David Langer

V druhém jarním zápase jsme zavítali do Mladé Boleslavi.

V tomto zápase se nám nepodařilo navázat na předcházející výkony. Hrálo se na pěkném hřišti s kvalitním umělým povrchem, ale menšími rozměry, tudíž bylo pravděpodobné, že zápas bude hlavně o osobních soubojích a bojovnosti. Proto jsme do zápasu vstupovali s taktickým záměrem, hrát ve středu hřiště na co nejméně doteků s rychlou rozehrávkou na krajní hráče. Prvních třicet minut jsme však předváděli pravý opak. Ve středu hřiště jsme měli o jeden až dva doteky navíc, prohrávali souboje a ztráceli jednoduché míče. Vzhledem k popsanému byl průběžný výsledek 1:0 pro domácí ještě přijatelný. Po třiceti minutách se nám podařilo hru opticky vyrovnat, což ale nevedlo k přímému ohrožení domácí branky, neb naše střely mířily mimo tři tyče.

Po poločasovém „vyčištění hlav“ jsme do druhého poločasu nastoupili jako jiný tým. Začali jsme být úspěšní v osobních soubojích, lépe jsme kombinovali, a hlavně začali hrát přes strany, čímž jsme si vytvořili platonickou herní převahu. Bohužel této převaze chyběla závěrečná fáze. Centry často končily na prvním obránci soupeře, pokusy o střely nebyly dobře připravené nebo je soupeřova obrana stačila zablokovat. V závěrečných vteřinách jsme zahrávali nadějnou standardní situaci dvacet metrů od soupeřovi branky. Podpořit útočné snažení se vydal i brankář Harásek. Tuto standartní situaci jsme však nerozehráli dobře, čehož využil soupeř, který úspěšně zakončil sólo přes celé hřiště do opuštěné branky. Doufejme, že se hráči ze zápasu poučí a do toho příštího bude jejich myšlenkové nastavení diametrálně odlišné, než tomu bylo pro tento zápas. 

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
pátek 29.9.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 11. kolo
18:00h
FK PŘÍBRAM
MFK Chrudim
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 09. 2023
Karel Krejčí hovoří o výhře v zápase s Táborskem
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.