1.FK Příbram
26.02.2020
I.Celostátní liga U19, 16. kolo
2:1
Brno vs. Příbram
Online
Branky: 48. Lhotecký, 69. Lacík - 17. Vott
Rozhodčí: Černý - Vostrejž, Hudec
Příbram:

Smrkovský - Schindler, Krotil, Dolejš, Obdržal, Vott (77. Dušek), Vokřínek (70. Nikl), Švestka, Kolář, Budínský, Prinsley

U19 - První mistrovské utkání jara týmu výsledkově nevyšel

Daniel Huňa

Dorost U19 nedokázal v prvním jarním utkání udržet vedení a prohrál v Brně 1:2.

Na velmi špatném hracím povrchu v Brně, nebyl vidět příliš pohledný fotbal. Oba týmy spíše kazily a nedokázaly dobře kombinovat. I když Brno bylo opticky více na míči, tak právě Příbram byla ta, která si dokázala během první půle vytvořit tři 100% šance. Budínského, Prinsleye a Votta, který svou šanci proměnil ve vedoucí branku.

Do druhé půle vstoupilo Brno velmi aktivně a odměnou mu byla branka Lhoteckého, který nastoupil do druhé půle a byl nejlepším hráčem na place. Do konce zápasu jsme si vypracovali další tři vyložené šance, ale ani v jedné jsme přesně nezamířili. A právě Brno nám dalo lekci v zakončení, kdy ve druhé a poslední šanci, se trefilo a rozhodlo o svém vítězství 2:1.

Trenér Huňa: Nejvíc celému zápasu ublížil terén, který je opravdu příšerný. Nedařila se nám tolik kombinace, jak bychom si představovali. Musíme se více zaměřit na naší koncovku. V každém zápase si dokážeme vypracovat velké šance, které musíme začít proměňovat.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.