FK PŘÍBRAM
22.05.2022
I.Celostátní liga U19, 26. kolo
2:2
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: 25. Razetto, 36. Lisý - 63. Malý, 66. Macák
Žluté karty: Gornický, Zábranský
Rozhodčí: Matoušek - Klátil, Vychodil
Diváci: 88
Příbram:

Strolený – Bína, Lisý, Šustr, Gornický, - Kudelňák, Bálek, Halinský (75. Plot), Razetto (82. Přívozník), Hýsek (59. Zábranský) – Tříska (59. Dařena)

U19 - Rozlučka na hlavním hřišti

David Langer

V předposlední kole jsme doma remizovali na hlavním hřišti s Českými Budějovicemi 2:2 po poločase 2:0.

V prvním poločase jsme předvedli výborný výkon ve všech řadách. Kluci předváděli pěkné akce a byla na nich vidět chut´ rozloučit se vítězstvím. Soupeře nepustili do žádné šance, a naopak v jeho šestnáctce byl cítit důraz a hlad po zakončení. Poločas skončil naší výhrou 2:0, ale vedení mohlo být i vyšší.

Druhý poločas jsme začali trochu ospale, ale i tak jsme si vytvořili velkou šanci na zvýšení skóre, kterou jsme ale neproměnili. A jak to bývá, nedáš dostaneš … Během 5 minut jsme obdrželi 2 branky po našich individuálních chybách. V závěru nám chybělo trochu štěstí, kdy po naší krásné akci v 88 minutě a střele Přívozníka soupeřův obránce vykopl míč skluzem z brankové čáry…

Celkově kluci předvedli pěkný výkon, i když neznamenal stoprocentní bodový zisk. 

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.