1.FK Příbram
29.09.2019
I.Celostátní liga U19, 8. kolo
2:1
1.FK Příbram vs. FC Baník Ostrava
Rozhodčí: Kotalík - Krejsa, Sandr
1.FK Příbram: Smrkovský - Kubík, Vokurka, Dolejš, Kubík, Obdržal, Vokřínek (89. Vohradský), Švestka, Hrudka (46. Prinsley), Budínský (90. Matoušek), Gabriel

U19 - Starší dorost zvládl utkání s velmi kvalitním soupeřem

Daniel Huňa

Starší dorost po dobrém výkonu porazil na domácím trávníku průběžně vedoucí tým soutěže Baník Ostrava.

Do Příbrami přijel první Baník. Vstup do zápasu však vyšel domácím na jedničku, kdy se po pěkné akci v 5. minutě prosadil Švestka. Po gólu však Ostrava převzala iniciativu nad zápasem a byla lepším týmem. Dobře kombinovala a odměnou jí byla zasloužená branka ve 25. minutě. Po gólu už aktivita hostů byla menší, ale i tak měla více ze hry. 

Do druhé půle vstoupila Příbram mnohem aktivněji. Včas dostupovala hráče Baníku, nenechala je kombinovat a při zisku míče byla mnohem nebezpečnější. Odměnou jí byla druhá branka z pokutového kopu, po faulu na Gabriela.

Trenér Huňa: V prvním poločase hráči Ostravy ukázali velmi velkou kvalitu. Velká pochvala pro kluky že dokázali odolávat, tak velkému tlaku soupeře a že dobře zachytal Smrkovský. Do druhé půle jsme si něco řekli, udělali změny a hra se mnohem zlepšila. Jsme rádi, že jsme zvládli dva tak těžké zápasy.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners