1.FK Příbram
07.10.2019
I.Celostátní liga U19, 9. kolo
0:2
SFC Opava vs. 1.FK Příbram
Online
Branky: 9 Obdržal, 92 Kolář
Žluté karty: Janjuš, Večerka - Smrkovský, Budínský, Švestka
Rozhodčí: Mojžíš – Žurovec, Šimeček
1.FK Příbram: Smrkovský - Vokurka, Gabriel (58 Polanský), Vokřínek (92 Dvořák), Kubík, Budínský, Kolář, Švestka, Dolejš, Obdržal, Prinsley (86. Vohradský)

U19 - Zasloužená výhra

Daniel Huňa

Dorostenci se dokázali vyrovnat s pozdním příjezdem do Opavy a připsali si třetí výhru v řadě.

Na zápas hosté díky dálnici D1 přijeli 15 minut před výkopem. Rozhodčí tak posunul výkop o 15 minut. Rychlé se převlekli, 10 minut rozcvičili a šli na to. 

Krátká rozcvička Příbrami nejspíš prospěla. Od první minuty hráli aktivně a drželi míč. Odměnou jim byla krásná branka Obdržala. Ve 40. minutě obdržel domácí hráč červenou kartu, za urážku rozhodčího. 

Do druhé půle vstoupili domácí aktivně, ale nedokázali si vytvořit žádnou velkou brankovou příležitost. Za to Příbram si vytvořila dvě 100% šance, ale selhala v koncovce. Až v 90. minutě se krásně z přímého kopu, trefil Kolář.

Trenér Huňa: V první řadě jsem moc rád, že se nikomu nic nestalo na zpáteční cestě domů, kdy měl náš autobus nehodu. Je ale také nutné poděkovat hráčům, že získali cenné 3 body z Opavy.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners