08.05.2022
Žluté karty: Dodek
Rozhodčí: Hádek - Severýn, Polena
Příbram:

Harásek – Bína, Lisý, Šustr, Gornický – Kudelňák, Bálek, Rajtmajer (69. Razetto), Broda, Hýsek – Tříska (76. Dařena)

U19- Ztracené 2 body s Opavou

David Langer

V 27. kole jsme doma jen remizovali s Opavou 1:1.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a v prvních minutách přitiskli soupeře na jeho půlce, ale opět jsme nedokázali dát gól. Šance Lisého a Brody byly opravdu velké. První skončila střelou těsně mimo, druhá do rukavic brankáře. Poté se hrálo především ve středu hřiště, ale v samotném závěru poločasu opět Lisý ve velké šanci přestřelil.

Druhý poločas začal spoustou soubojů ve středu hřiště, neb jsme špatně otáčeli hru a po kombinaci na pár metrech opět vrátili míč do původního prostoru, místo přenesení hry na druhou stranu. V 59.minutě se stalo to nejhorší, co mohlo - zbytečná klička našeho stopera, při které ztratil míč a soupeř vstřelil vedoucí gól. Naštěstí jsme dokázali za 5 minut skórovat i my. Po rohovém kopu se odražený míč dostal k Šustrovi a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě. Po zbytek utkání se hrálo jen na polovině soupeře, ale další velké šance jsme nedokázali proměnit. Hlavně šance z 87.minuty, kdy jsme se po pěkné kombinaci ocitli osamoceni před hostujícím brankářem, po brance přímo volala.

Přes velkou snahu a nasazení jsme opět selhali před brankou soupeře a v zápase ztratili 2 body.

pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim
24. 03. 2024
?? FK ANKETA // Haaland nebo Kane, který útočník je populárnější u U15? #fk #pribram #fkpribram