Branky: 41. Skácel, 45. Zápotočný - 3. Biolek
Žluté karty: Jandera, Matoušek, Skácel - Varadi, Ondráček, Biolek, Bilič
Červené karty: 25. Varadi (MFK)
Rozhodčí: Machálek - Černý, Vít
Diváci: 1216
Příbram: Boháč – Skácel, Zápotočný, Kodr, Květ – Tregler – Danoski (56. Matoušek), Grajciar (84. Tarczal), Fantiš, Jandera (33. Černý) – Ayong
Frýdek-Místek: Buček – Švrček, Literák, Pielorz, Slaninka (87. Bilić) – Ondráček, Willwéber (67. Krčula), M. Kovařík, Biolek (83. Grussmann) – Šumský, Varadi

Úspěšný obrat zápasu proti deseti

Příbramské vítězství se rodilo na konci první půle, když proti soupeři potrestanému červenou kartou, trestali brankami zkušení Rudolf Skácel a Tomáš Zápotočný.
Proti Frýdku-Místku jsme nastoupili po 22 letech a úvod do zápasu jsme pro své fanoušky připravili šokující. Už ve 3. minutě si na rohový kop počíhal na zadní tyči Biolek a poslal hosty do vedení - 0:1. Dalo se čekat, že tlak domácího týmu, který byl určitě v tomto zápasu favoritem, přijde záhy. V 8. minutě se přízemní střela Grajciara prokutálela kolem levé tyče. Smůlu měl o několik později i Rostislav Jandera, který už prostřelil brankáře, ale míč se zastavil před brankovou čarou. A při šanci Antonína Fantiše naopak pomohli obránci Frýdku. Ve 25. minutě dohrál hostující Varadi. Zkušený exligista si dvěma tvrdými fauly vysloužil dvě žluté karty a putoval předčasně do kabin. Přesilovka jen zvýšila převahu a Příbram téměř házenkářským zámkem okupovala území před brankou hostujícího MFK. Ve 38. minutě nepřekonal v jasné šanci gólmana ani Zoran Danoski a brankář míč na poslední chvíli vykopnul. Ve 41. minutě už přišel konečně gólový moment. Fantiš si po pravé straně pohrál s obranou a napříč pokutovým územím našel před brankou Rudolfa Skácela, který netradičně hrudí dotlačil míč do branky - 1:1. Už v nastaveném čase prvního poločasu dostal náš tým šanci kopat přímý kop. Ten rozehrál Skácel precizně na hlavu Tomáše Zápotočného a další zkušený borec posílá zelenočerné do vedení 2:1! Ve druhém poločasu mohl náš náskok jen narůstat, jenže v jasné šanci nepřekonal v úvodu půle Černý hostujícího brankáře Bučka. V 69. minutě se už vlnila síť, jenže Černého zakončení okolo brankáře neuznal sudí jako útočný faul. Nezadařilo se ani hlavičkujícímu Jaroslavu Treglerovi, který si našel ve vápně centrovaný míč a soupeřův brankář míč zastavil na brankové čáře. Náš tým si i díky převaze pohlídal vítězství v zápase 10. kola Fortuna národní ligy a zisk tří bodů nás posunul na 5. místo tabulky.