FK VIAGEM PŘÍBRAM
Příprava A tým, 10. kolo
Písek vs. Příbram
Branky: 45. Hřebeček - 65. Štochl
Příbram: 1. Poločas: Hruška - Divíšek, Ricka, Andrejevič, Brotánek - Papšys, Koukal, Kdolský, Mareš - Šlapák, Mašek 2. Poločas: Rondzik - Divíšek, Ricka, Krejčí, Štochl - Pleško, T.Pilík, Kdolský, P.Pilík - Bašič, Šlapák

Úvodní zápas přípravy skončil remízou

Zdeněk Brož

Příbramský tým odehrál první zápas zimní přípravy v Písku proti tamnímu FC. Utkání skončilo remízou 1:1, když o branku našeho celku se postaral za pomoci teče Matěj Štochl.
Příbram měla na začátku utkání možnost nepřímého kopu, který obrana dokázala odvrátit. Hra byla v průběhu první části hry vyrovnaná a chyběly gólové situace. Ve 45. minutě si Andrejevič pomohl rukama při bránění píseckého útočníka a sudí musel pískat penaltu. Tu Hřebeček přesnou ranou proměnil. Po změně stran se dalo dívat na zajímavější fotbal. Vyrovnání jednou dokonce zabránila tyčka. Několik dalších možností skončilo mimo branku až se nakonec ujala střela Štochla z hranice vápna. Míč před brankářem tečoval obránce do protipohybu a bylo vyrovnáno 1:1. Další utkání Příbrami je ve středu 18. ledna na umělce příbramského Spartaku.
pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B