15.12.2020
Žluté karty: Vávra, Vais
Rozhodčí: Zelinka - Moláček, Hrabovský
Bohemians Praha 1905:

Le Giang – Schumacher, Hůlka, Bederka, Vondra – Hronek (90 Osmančík), Jindřišek, Vacek (46. Květ), Novák (77. Keita) – Pulkrab (90. Dostál), Vaníček (62. Nečas)

1.FK Příbram:

Kočí - Nový, Vilotič (88. Pinc), Tregler, Cmiljanovič - Pilík, Zorvan (79. Hájek), Rezek, Folprecht (79. Vais), Vávra (62. Antwi) - Voltr

V Ďolíčku jsme na body nedosáhli

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Příbram nedokázala navázat na předchozí utkání a na půdě Bohemians prohrála 1:2. Jedinou branku vstřelil v prvním poločase Zdeněk Folprecht.

Příbram nastoupila v neoblíbeném Ďolíčku s jednou změnou v sestavě a touhou prodloužit aktuální sérii bodově úspěšných utkání.

Zápas začal velmi opatrně z obou stran a diváci na přilehlých balkónech si na první střelecký pokus museli počkat více než 20 minut. S Schumacherovým pokusem z velké dálky, ale neměl Kočí žádný problém. Vše si však domácí Bohemka vynahradila o chvíli později. Kombinační akci v pokutovém území zakončil Kamil Vacek a poslal svůj tým do vedení. Po úvodní brance se znovu hra odehrávala spíše ve středu hrací plochy bez většího vzruchu před brankami. Závěr poločasu vyšel lépe Příbrami. Zdeněk Folprecht dokázal obejít několik bránících hráčů a svojí premiérovou brankou v příbramském dresu dokázal vyrovnat!

Druhý poločas se i díky těžkému terénu odvíjel v podobném duchu jako první a příliš vzrušení před brankami nenabídl. K ojedinělému střeleckému pokusu se dostal Hronek, ale Kočí si dokázal poradit. Rozhodující okamžik utkání přišel v 73. minutě. Příbramská obrana nedokázala uhlídat Nováka, který vyraženou střelu umístil za Kočího a znovu strhl vedení na stranu Bohemians. Pavel Horváth po obdržené brance poslal na hřiště čerstvé síly v podobě Antwiho a Vaise a oba se mohli v závěrečné desetiminutovce postarat o vyrovnání. Nejprve v dobré pozici po Rezkově přihrávce pálil nad Antwi. V obrovské příležitosti se pak ocitl Jonáš Vais jehož hlavičku zákrokem utkání vytáhl Le Giang na roh. V samotném závěru se k hlavičce znovu dostal Antwi, ale ani tentokrát branku netrefil.

Příbram tak po čtyřech utkáních nebodovala a odjíždí z Prahy s porážkou 1:2.

neděle 17.1.2021
FC Viktoria Plzeň
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.