05.09.2020
1.FK Příbram vs. FK Slavoj Vyšehrad
Branky: 10. Pinc - 25. Drobílek, 38. Vandas
1.FK Příbram:

Šiman - Svoboda, Kingue, Tregler, Cmiljanovič (45. Vilotič) - Nový (62. Vais), Pilík (45. Vávra), Soldát, Hájek (62. Kleščík), Boakye (62. Antwi) - Pinc (62. Cortez)

V přípravném utkání jsme podlehli Vyšehradu

Zdeněk Brož

Příprava s druholigovým Vyšehradem výsledkově nevyšla a prohráli jsme u Litavky 1:2.

Na páteční dopoledne si připravil náš tým přípravný duel s Vyšehradem. V celku druholigového soupeře působí hned několik fotbalistů, které známe z příbramského dresu a tak se dalo čekat, že soupeř bude mít o motivaci i pro přátelský zápas o motivaci postaráno. Ovšem do vedení šel náš tým už v 10. minutě. Ostrý centr ze standardky poslal Tomáš Pilík do vápna přímo k Dušanu Pincovi, který míč tečoval do brány - 1:0. Jenže po vstřelené brance se naše hra začala pomalu rozpadat a převahu díky kombinační hře získal soupeř. Stačil vyrovnat a před koncem poločasu šel i do vedení. Náš tým se prezentoval ještě několika střelami, jenže krásná trefa Soldáta neplatila kvůli faulu a Isaac Boakye střílel nad branku.

Po změně stran si náš tým přeci jen získal převahu, ale víc než zvonící konstrukci branky diváci neviděli. Nejprve po Antwiho centru orazítkoval tyč Karel Soldát a dorážku zazdil Chris Cortez nad branku. V poslední desetiminutovce také trefil tyč Jonáš Vais. Náš tým čeká za týden další ligový duel na domácím hřiští, když do Příbrami zavítá slezský celek SFC Opava.

neděle 25.10.2020
FC Zbrojovka Brno
10. 10. 2020
Pavel Horváth: Pro nás to byla nepříjemná konfrontace
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO