1.FK Příbram
25.10.2021
Česká fotbalová liga žen, 9. kolo
0:4
TJ Hrádek vs. 1.FK Příbram
Branky: 39., 51. Smíšková, 6. Bodnárová, 60.Spilková
Žluté karty: Kloudová
Rozhodčí: Staněk - Franta, Beran
Diváci: 30
1.FK Příbram:

Vacíková - Pilíková (70. Cvrková), Riegelová, Spilková, Dědinová (85. Patáková) - Smíšková (85. Rysová), Krůtová, Kloudová, Hrušková - Bodnárová, Řezaninová (80. Abrahámová)

Vítězná série pokračuje

Kateřina Rieglová

Příbramská děvčata potvrdila vedoucí postavení výhrou v Hrádku.

První branka utkání padla již v 6. minutě po pohledné akci zakončené Bodnárovou. Přestože hra byla po většinu času na kopačkách příbramského celku, dokázal si Hrádek vytvořit několik nebezpečných šancí, ovšem žádná z nich v brance Příbrami neskončila díky výborně chytající Vacíkové. Ve 39. minutě se prosadila Smíšková a do kabin se odcházelo za stavu 0:2.

Druhá polovina utkání byla opět v režii příbramských žen. Po další pohledné akci se v 51. minutě prosadila opět Smíšková a v 60. minutě uzavřela skóre Hrušková.

Následující zápas sehrají ženy s celkem TJ Mokré v sobotu 30.10. od 13:00 na hřišti soupeře.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.