FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Kloudová
Rozhodčí: Staněk - Franta, Beran
Příbram:

Vacíková - Pilíková (70. Cvrková), Riegelová, Spilková, Dědinová (85. Patáková) - Smíšková (85. Rysová), Krůtová, Kloudová, Hrušková - Bodnárová, Řezaninová (80. Abrahámová)

Vítězná série pokračuje

Kateřina Rieglová

Příbramská děvčata potvrdila vedoucí postavení výhrou v Hrádku.

První branka utkání padla již v 6. minutě po pohledné akci zakončené Bodnárovou. Přestože hra byla po většinu času na kopačkách příbramského celku, dokázal si Hrádek vytvořit několik nebezpečných šancí, ovšem žádná z nich v brance Příbrami neskončila díky výborně chytající Vacíkové. Ve 39. minutě se prosadila Smíšková a do kabin se odcházelo za stavu 0:2.

Druhá polovina utkání byla opět v režii příbramských žen. Po další pohledné akci se v 51. minutě prosadila opět Smíšková a v 60. minutě uzavřela skóre Hrušková.

Následující zápas sehrají ženy s celkem TJ Mokré v sobotu 30.10. od 13:00 na hřišti soupeře.

pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B