I.Celostátní liga U 17, 22. kolo
Příbram vs. Jihlava
Branky: 14. Hrudka, 30. Schindler (p), 35. Gabriel, 57. Budínský, 73. Krotil - 89. Přidal
Žluté karty: Černý (J)
Rozhodčí: Hocek - Kožár, Vnuk
Příbram: Matějka - Schindler, Krotil, Nikl, Dušek - Vott (58. Landa), Čížek, Dvořák (46. Švestka), Hrudka, Budínský (66. Hošek) - Gabriel (66. Vošmik)

Výborný vstup do jarní části

Jan Vostrý

Dorost U17 vstoupil úspěšně do jarní části soutěže a s Jihlavou si připsal vysoké vítězství.

Tomáš Zápotočný: Jednoznačná a zasloužená výhra. Jsem spokojený jak s výsledkem, tak i s předvedenou hrou. Mám radost, že se v zápase objevovalo to co jsme si řekli a vletěli na soupeře hned od prvních vteřin. Dobrou kombinační hrou a stále vytvářejícím tlakem na soupeře, jsme Jihlavu v podstatě do ničeho nepustili. Věřím, že stejnou kvalitu udržíme i v dalších utkáních.

24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School