Branky: 29. Nkwinga, 79. Anih – 39. Skwarczek
Žluté karty: Hušbauer, Andronikou - Míka

Melichar – Fišl, Jahić, Antwi, Vokřínek – Hušbauer (C) – Dudl (73. Dav. Krch), Švestka (88. Brabec), Nkwinga (88. F. Matoušek), Nečas (62. Anih) – Jandera (62. Andronikou).

MFK Chrudim:

Floder – Borkovec (89. Hájek), Míka, Toml, Skwarczek – Jan Řezníček (C) – Záviška, Langhamer, F. Novotný, D. Látal (46. Kosek) – Huf

Výhra díky skórujícím Afričanům

Emmanuel Anih se po dlouhé střelecké odmlce trefil veledůležitou vítěznou brankou. V první půli se navíc trefil Vinny Loic Nkwinga a další tři body jsou na světě.

Do 11. kola se vrátil náš tým i s Václavem Dudlem v sestavě. A hned zhurta jsme začali přímým kopem, který však Josef Hušbauer nekopl přesně. Nápor našeho týmu v prvních minutách pokračoval, ale větší branková možnost se neobjevila. V 18. minutě se dostal na pravém křídle ke střela zcela volný Jakub Nečas, ale při zpracování se zadrhl a přes bránícího hráče už neposlal ostrou ránu. Neúšpěšný byl i kapitán Hušbauer při střele ve 24. minutě

Po půlhodině hry začaly padat branky. Rychlý brejk našeho týmu se dostal po kombinaci několika hráčů až k Vinny Loic Nkwingovi, který neomylně zakončil - 1:0. Místo uklidnění po brance přišlo nečekané vyrovnání ve 39. minutě. I díky teči se prosadil hostující Skwarzcek. Hru v první půli brzdily často nepřesnosti hráčů obou týmů, na fotbalovou krásu se tentokrát nehrálo.

Do druhé části přišel náš tým s elánem, ale chyby v mezihře zůstávaly. O zakončení se snažil v 59. minutě Jandera, míč poslal do rukavic brankáře hostů. Po šedesáte minutě náš tým prostřídal a nová energie Aniha a Thea Andronikou vlila krev do žil našemu útoku. Dlouhý zámek před vápnem soupeře jsme však nevyužili, jen jsme vyždímali obranu hostů. Hosté se stále před Melicharem objevovali jen sporadicky. V 79. minutě konečně udeřilo. Na centr Emmanuela Antwi si naběhl druhý Emmanuel Anih a hlavou skóroval - 2:1! Výhra byla blízko, zbývalo udržet deset minut, to se nakonec vydařilo, navrch mohl v jedné z akcí ještě skórovat David Krch, skóre se však už neměnilo. Tři body jsou opět doma a série výher se natahuje na tři zápasy.