Branky: 26. Fantiš, 85. Bublík - 90. Štourač
Žluté karty: 62. Bublík - 38. Stehlík,73 Jukl, 74. Kršák, 77 Buchta, 86. Farmačka, 86. Štourač
Příbram: Planický, Žáček, Řehák, Kvída, Frejlach, Stančík (53. M.Krameš 72. Krejčí) Kordule, Rybák, Pilík, Bublík, Fantiš
Brno: Veselý, Kršák,Buchta, Foukal, Janoščin, Polák, Farmačka, Stehlík (68. Lutonský) Štourač, Jukl, Radinovič

Vyhráli jsme důležitý duel

Jaroslav Černý

A starší dorostenci hráli v dalším kole nejvyšší soutěže proti Brnu. Důležitému mistrovskému utkání předcházela změna na trenérském postu, když se na místo hlavního trenéra po dvouleté odmlce vrátil Jaroslav Černý. Vystřídal tak dosavadního trenéra Olega Kolmana.
Domáci, vědomi si postavení v tabulce, se do soupeře z Brna pustili s vysokým nasazením a hned od začátku zavřeli hosty na jejich polovině. Po řadě nedůrazných zakončení přišla gólová akce, kterou po levé straně zatáhl Pavel Pilík. Přihrál Tondovi Fantišovi, a ten se nemýlil - 1:0. O pět minut později se mezi obránci protáhl hbitý Fantiš, nezištně přihrál Stančíkovi, ale ten ve vyložené pozici selhal. I další možnosti domácích zůstaly nevyužity. Ve druhé polovině převzali iniciativu hosté a prvních dvacet minut domácím zle zatápěli. Největší příležitost měl Jukl, ale jeho gólovou střelu zázračně vytáhl Planický. V poslední čtvrtině zápasu opět převzali otěže utkání domácí a po řadě i těch nejvyloženějších šancí Krejčího, Fantiše a Pilíka teprve na roh Pilíka naskočil Bublík a nechytatelnou hlavičkou zvýšil na 2:0. Hosté korigovali výsledek až v prodloužení, když v 91. minutě také po centru z rohu skóroval Jakub Šťourač. Jaroslav Černý: "Utkání o šest bodů jsme odehráli s vysokým nasazením a v některých momentech i se štěstím. Dík patří všem hráčům. Mimořádní byli Pilík a Fantiš."