13.05.2020
FC Viktoria Plzeň vs. 1.FK Příbram
Branky: 11. Pernica, 24. Chorý, 41. Chorý, 50. Kepl
FC Viktoria Plzeň:

Sváček – M. Havel, Gabriel, Pernica, Hloušek – Hořava, Díaz, Herc – Kepl, Chorý, Kovařík
Střídali: Staněk, Kaša, Hezoučký, Káčer, Havel

1.FK Příbram:

Vantruba - Kvída, Dramé, Kingue, Antwi, Škoda, Tregler, Rezek, Nový, Zorvan, Šašinka
Střídali: Kočí, Díl, Svoboda, Vais, Pinc.

Z Plzně odjíždíme s porážkou

Bc. Tomáš Větrovský

Na hřišti Viktorie Plzeň jsme odehráli druhý přípravný zápas před restartem FORTUNA:LIGY.

Mužstvo vedené, bývalým hráčem právě Plzně, Pavlem Horváthem podlehlo favorizovanému soupeři a po vítězství nad Vyšehradem si připsalo také porážku. Domácí fotbalisté Viktorie rozhodli již v prvním poločase, když vedli o tři branky.

Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.