01.05.2023
Žluté karty: Stupavská
Rozhodčí: Toužimský - Kočí, Sláma
Příbram:

Kulandová - Janáková (82. Štvánová), Spilková, Riegelová, Dědinová (74. Branžovská) - Pilíková (46. Slavíková), Séglová (74. Kadeřábková), Simandlová, Kloudová, Hrušková - Řezaninová

Ženy podlehly FC Raptors 0:3

Soňa Kadeřábková

Příbramské fotbalistky nestačily na tým z Prahy a v tabulce jsou na druhém místě.

Kádr Příbrami byl z různých zdravotních i pracovních důvodů oslaben, a to se v zápase jasně ukázalo. Soupeř vstoupil do utkání aktivněji a vytvořil si několik gólových příležitostí. Prosadil se ale až po zaváhání v příbramské obraně, kdy se útočnice hostujícího celku ocitla sama před brankářkou a nemýlila se. Za pár minut tým FC Raptors zvýšil náskok, když potrestal chybnou rozehrávku příbramské brankářky. Největší šanci domácích přinesl přímý volný kop. Střelu Kloudové brankářka pouze vyrazila, ale následnou dorážku znemožnil dobrý obranný zákrok soupeře.

Druhý poločas byl ze strany Příbrami lepší, mnohem častěji se hrálo na polovině soupeře, ale žádné výrazné šance k vidění nebyly. Na druhé straně tým hostů se dál snažil hrát útočný fotbal a několikrát zajímavě vystřelil. Skóre se změnilo ale až tři minuty před koncem zápasu, kdy FC Raptors přidal další gól a stvrdil tak dnešní výhru a tím i první místo v tabulce České fotbalové ligy žen.