FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Kloudová - Janochová
Rozhodčí: Soukup - Urbášek, Žák
Příbram:

Vacíková - Pilíková (71. Cvrková), Riegelová, Spilková, Dědinová - Bodnárová (81. Patáková), Krůtová (63. Drdošová), Císařová (85. Abrhámová), Hrušková (85. Rysová) - Kloudová, Smíšková (77. Séglová)

Ženy zakončily podzim vysokou výhrou

Jan Vostrý

Děvčata v třetí nejvyšší ženské soutěži dominovala a po 11 kolech podzimní části sezóny mají na svém kontě 10 výher a 1 remízu. Při posledním domácím utkání rozdrtily TJ Sokol Chyše 7:0.
pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B