09.11.2021
Žluté karty: Kloudová - Janochová
Rozhodčí: Soukup - Urbášek, Žák
1.FK Příbram:

Vacíková - Pilíková (71. Cvrková), Riegelová, Spilková, Dědinová - Bodnárová (81. Patáková), Krůtová (63. Drdošová), Císařová (85. Abrhámová), Hrušková (85. Rysová) - Kloudová, Smíšková (77. Séglová)

Ženy zakončily podzim vysokou výhrou

Jan Vostrý

Děvčata v třetí nejvyšší ženské soutěži dominovala a po 11 kolech podzimní části sezóny mají na svém kontě 10 výher a 1 remízu. Při posledním domácím utkání rozdrtily TJ Sokol Chyše 7:0.
sobota 5.3.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 17. kolo
FK Viktoria Žižkov
20. 11. 2021
Jaroslav Tregler: Za náznaky šancí zasloužená remíza
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.