1.FK Příbram

Druhé klubové kolo DATART e:LIGY se odehraje v herním módu FUT

V minulém týdnu společnost EA vydala nový povinný patch pro všechny hráče, ve kterém zcela schází herní mód „85-rated“.

Vzhledem k tomu, že EA nebyla schopna garantovat datum vydání opravné aktualizace, musel pořadatel DATART e:LIGY reagovat změnou pravidel a pro turnaje druhého Klubového kola otevírá kompletní FUT mód.

Do prvního kola Klubového kola bylo registrováno téměř 2000 hráčů. „S těmito čísli jsme spokojeni, reakce hráčů i klubů na začátku ojedinělého projektu nás příjemně potěšily. Rekordní hodnoty v rámci českého prostředí nám potvrzují ambice, které jsme při vstupu do esportového prostředí deklarovali,“ řekl obchodní a marketingový ředitel LFA Daniel Hajný.

výsledky prvního kola:

1. FK Příbram

Přihlášených hráčů: 87

Potvrzená účast: 34

Postupující:1. Tulip, bydliště Plzeň

(výsledky v pavouku: 4-1, 6-2, 1-0, 7-1, 3-0)

2. Koldiaskaaa, bydliště Tábor

(výsledky v pavouku: 4-3, 5-4, 7-2, 6-2, 0-3)

Známá jména v kvalifikaci: Tulip (TOP hráč), Slapi (hráč Zicon esports)

Počínaje večerními turnaji pod hlavičkou klubů z Příbrami a Karviné tak bude v pondělí 21. října zahájeno druhé Klubové kolo ambiciózní esportové ligy již ve tzv. „FIFA Ultimate Team“ módu – velmi populární herní podobě především mezi gamingovou komunitou. „Nadále platí naše přání, které jsme deklarovali před startem e:LIGY, že bychom rádi do projektu zapojili i širší veřejnost, která FIFU hraje příležitostně pro zábavu. Věříme, že ani tento krok nepůjde proti a současně přitáhne ještě více pozornosti gamingové komunity, která naopak po FUT módu volala,“ dodal Hajný k úpravě pravidel DATART e:LIGY. Stejně jako v prvním kole budou z každého turnaje oba finalisté postupovat do další fáze, ve které se v Semifinále utkají mezi sebou o možnost reprezentovat svůj klub na finálovém eventu.

Termínová listina druhého Klubového kola DATART e:LIGY:

·21.10.2019 od 18:00 hodin – 1.FK Příbram a FK Mladá Boleslav

·22.10.2019 od 18:00 hodin – FC FASTAV Zlín a Bohemians Praha 1905

·23.10.2019 od 18:00 hodin – FC Slovan Liberec a SK Sigma Olomouc

·24.10.2019 od 18:00 hodin – FK Teplice a Slezský FC Opava

·25.10.2019 od 18:00 hodin – FC Baník Ostrava a FC Viktoria Plzeň

·28.10.2019 od 18:00 hodin – FK Jablonec a 1.FC Slovácko

·29.10.2019 od 18:00 hodin – SK Slavia Praha a AC Sparta Praha

·30.10.2019 od 18:00 hodin – SK Dynamo České Budějovice a MFK Karviná

O modelu FUT

FUT nebo také FIFA Ultimate Team je jeden z herních režimů ve hře FIFA 20. Každý hráč si zde vytvoří svůj vlastní tým, který postupně vylepšuje. Hráč je také zodpovědný za sestavení fungující sestavy a zvolení vyhovující formace či taktiky. Hráč musí dbát i na sehranost týmu, chemii mezi hráči a návaznost na zvolenou taktiku, ne vždy je tedy sestava plná hvězd zaručeným úspěchem. Pomocí různých zápasových výzev a soutěží, jak v online světě, kde potkáváte reálné soupeře, tak i v zápasech proti umělé inteligenci, hráč postupně sbírá herní měnu, za kterou si na přestupovém trhu může pořizovat nové hráče, dresy, klubová loga, chorea a další vylepšení.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.