Na Instagramu dražíme dres ACF od Tondy Baráka

Rozběhla se druhá charitativní dražba dresu. Příbramská stopa je jasná. Tonda Barák, odchovanec klubu a současný hráč italského týmu AC Fiorentina. Za kolik půjde dres tentokrát?

V pondělí večer odemykáme druhou dražbu dresu. I zde půjde výnos na účet podpory pro oddělení paliativní péče u příbramské nemocnice.

Jde o dres s číslem 72. Ten patřil příbramskému odchovanci Tondovi BARÁKOVI v barvách italské Fiorentiny. Za poskytnutí dresu Tondovi mnohokrát děkujeme.

Jak dražit? Pravidla jsou jednoduchá. Otevřete si náš instagramový účet a nabídněte do komentáře částku, kterou chcete za dres dát. Vyhrává pouze ta nejvyšší. Komentáře budeme počítat pouze pod tímto příspěvkem právě na Instagramu!!!

Po 20:00 hodině jsme začali na symbolických 720 Kč a po pár minutách už šplháme přes 3000 Kč! Příhozy uzavřeme 17.12. ve 20:00
A pokud se náhodou nezadaří a vy budete chtít přispět do charitativní sbírky, najdete ji na odkazu
středa 8.5.2024
1.SK Prostějov