29.04.2012
Česká fotbalová liga žen, 18. kolo
Teplice vs. Příbram
Branky: ?
Příbram: Pilousková - Branžovská, Pilíková, Karasová, Boukalová - Štěchová - Machutová (85. Hilmanová), Císařová I. (78.Drdošová), Císařová V., Kočová - Šedivá

Vyrovnaná hra, ale nulová koncovka

Štěpán Irion

Venkovní utkání s Teplicemi nedopadlo podle našich představ.
Hra byla ze začátku velmi vyrovnaná, ale bohužel se nám nedařil přechod do finální koncovky na což také naše děvčata doplatila. Po nečekané vzdálené střele soupeřky vstřelily krásný gól o břevno, který nešlo chytat. Těsně před poločasem soupeřky vystřelily po druhé a také nechytatelně tentokrát k tyči. Našim děvčatům sice pomohla výměna na pozici gólmana kde od začátku nastoupila Pilousková a byla výborná, ale bohužel s těmito dvěma střelami by nemohl nic dělat ani leckterý ligový brankář. A tak naše děvčata opět doplatila na svojí neproduktivitu v koncové fázi a odváží si z Teplic prohru 0:2.
středa 8.5.2024
1.SK Prostějov
04. 05. 2024
Daniel Fišl: Na zápas jsme byli ohromně namotivovaní, ale bohužel to nevyšlo