24.09.2012
Juniorská liga, 9. kolo
M. Boleslav vs. Příbram
Branky: 28. Baster, 29. Mára (vla.), 45. Horák - 54. Hanuš (pen.)
Žluté karty: Knobloch, Horák, Rozsíval - Soldát, Vnuk, Skořepa
Rozhodčí: Pilný - Tryzna, Vít
M. Boleslav: Knobloch - Mižič, Baster (84. Novák), Zbrožek (46. Hošťálek), Rozsíval, Horák, Kulič (46. Honc), Tvrdý, Opiela (46. Láncz), Kysela (46. Šimek), Šťastný
Příbram: Krček - Čížek, Mára (46. Brandner), Andrejevič, Hanuš - Kdolský, Vnuk, Soldát, Skořepa (84. Haas) - Řezáč (46. Nikovski), Stratil (63. Brotánek)

Prohra v Boleslavi

David Sirotek

Juniorka prohrála v Mladé Boleslavi 1:3. Za prohrou stála i neproměněná penalta a vlastní gól.
Již v 10. minutě měli naši hráči možnost zahrávat pokutový kop. Ten se ale bohužel nepodařilo neproměnit. V 16. minutě jsme měli další šanci, když po akci Kdolského a Čížka dostal míč Skořepa, ale jeho střelu brankář pokryl. Ve 28. minutě dostal Boleslavské do vedení Baster na jehož hlavičkou byl Krček krátký. Ve 29. minutě šli domácí do dvoubrankového vedení po nešťasném vlastenci Jana Máry. V poslední minutě první půle Boleslav zvýšila na 3:0, kdy po přihrávce Kuliče dával Horák do odkryté brány. V 53. minutě zahrávali Příbramští druhou penaltu v zápase a tentokrát Marek Hanuš bez problémů proměnil. V 64. minutě měli domácí obrovskou šanci, ale jeden z jejich hráčů z velké blízkosti přestřelil branku. V posledních minutách zápasu se dvakrát blýskl Jiří Krček, který v rozmezí několika minut vychytal dvě střely Horáka.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners