28.02.2013
Příprava U-16, 17. kolo
Kolín vs. Příbram B
Branky: Příbram - 21´,58´ Srp; 76´Junek, 85´ Šváb
Příbram B: Šedivý, Makoš, Rajtr, Kvída, Břížďala, Klauz, Januška, Šrain, Květ, Reichenauer, Srp. Střídali: Javorský, Junek, Bouček, Šváb, Schöbel, Černohorský

Příprava U16 v Kolíně

Miloslav Klauz

Další přípravný zápas jsme sehráli proti U17 - Kolína.
Celý zápas jsme měli mírnou převahu, i přesto že se nám kombinačně příliš nedařilo a počet zkažených přihrávek přiváděl trenéry k „šílenství“. Skóre zápasu otevřel ve 21. minutě T. Srp, když doklepl do prázdné brány odražený míč ze souboje kolínského brankáře s M. Klauzem. Ve 31. minutě soupeř vyrovnává přesnou střelou z hranice velkého vápna. Poločas končí 1:1. Druhý poločas byl pro nás gólově úspěšnější. V 56. minutě jsme viděli asi nejlepší kombinační akci zápasu, míč si postupně několikrát narazili O. Šváb, J. Kvída, J. Januška a celou akci zakončil svým druhým gólem T. Srp. O čtyři minuty později je opět vyrovnáno po trestném kopu z 20 metrů. Vedení v zápase nám vrátil P. Junek, jehož střela z 25 metrů byla výstavní. Poslední branku zápasu přidal dvě minuty před koncem O. Šváb, který dorazil odražený míč po trestném kopu J. Kvídy.
sobota 15.2.2020
FK Jablonec
14. 12. 2019
TISKOVKA // Roman Nádvorník hodnotí vysokou porážku od Slovácka