16.04.2013
Juniorská liga, 26. kolo
Příbram vs. M. Boleslav
Branky: 19. Mareš, 83. Glasnovič – 71. Rozsíval (pen.)
Žluté karty: Soldát, Čížek – Štastný, Mehanovič, Smejkal
Červené karty: 69. Čížek (PRI)
Rozhodčí: Adam – Černý, Kubr
Příbram: Kočí – Čížek, Andrejevič, Soldát, Macháček,- Mareš, Kraus(64.Vnuk), Kdolský (70.Šípek), Danoski (46.Krameš),- Šlapák, Řezáč (75.Glasnovičú
M. Boleslav: Knobloch – Rolko (46. Smejkal), Tvrdý, Šulc (46. Rozsíval), Mehanovič (46. Honc), Synek (80. Mizič), Horák, Skořepa, Šimek (46. Mozr), Zahustel, Šťastný.

Středočeský souboj vyzněl pro domácí, kteří dohrávali o deseti

Jaroslav Mašek

Kvalitní zápas 26. kola Juniorské ligy mohli vidět diváci, kteří zavítali na stadion do příbramské Stártip Arény, kde hraje svoje zápasy prvoligový A-tým.
V nejvyšší juniorské soutěži tentokrát svěřenci Jaroslava Maška přivítali Mladou Boleslav a byly vidět dva rozdílné poločasy. V tom prvním jasně dominovali domácí borci,kteří šli zaslouženě do vedení 1:0. Naopak v tom druhém začali těžit především ze standardních a brejkových příležitostí hráči z Mladé Boleslavi. Po jednom z rychlých protiútoků musel nedovoleně zasahovat domácí David Čížek a následovala červená karta a pokutový kop 1:1. Naši kluci nesložili zbraně a svým týmovým výkonem ještě dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce 2:1.