Branky: 15. a 19. Suchan, 32. Špinar, 56. Mráz, 67. a 78. Černý, 72. Rys
Diváci: 60
Příbram: Šebek (51. Kuba) – Červeňák (41. Růžek), Holý, Kvěch, Hušek - Baran – Rys, Suchan - Mráz, Špinar (41. Křikava), Svojše (41. Černý)
Táborsko: Dudák, Pilař, Janů, Novák, Chmel, Steinocher, Vávra, Cáska, Kloc, Šindelář, Vonšík

Sedm kulí jako v Sarajevu – Příbram Táborsko nešetřila – 7:0 (3:0)

Opakování ztráty dvou bodů z Tábora na podzim se tentokrát nekonalo. Příbram U17 jednoznačně předčila svého soupeře, který se do jediné šance dostal až v samém závěru zápasu. Domácí svou výraznou převahu ve všech činnostech přetavili v sedm branek a naopak nedovolili Táborsku ani jednou skórovat.
Ve 20. ligovém kole využili příbramští dorostenci letos poprvé domácí trávu. Soupeřem jim bylo mužstvo Táborska, se kterým na podzim jen remizovali 3:3. Tentokrát bylo o začátku do konce patrné rozdílné postavení obou mužstev v aktuální tabulce. I když se hosté snažili narušovat rozehrávku Příbrami, domácí si s tím uměli poradit a rychlými kombinacemi i přesnými centry se dostávali před táborskou branku. Táborští se pokoušeli překonat příbramskou obranu jen dlouhými nákopy, ale osobní souboje ve velké většině vyhrávala Příbram a stejně tak byla dříve u odražených míčů. Do první velké šance se dostal v 7. minutě Rys po Svojšově centru z levé strany, ale jeho střela levačkou z 6 metrů k bližší tyči skončila jen rohem. V 9. minutě se Červeňák protáhl mezi dvěma obránci, našel v pokutovém území zpětnou přihrávkou Špinara, který překopl táborskou branku. V 15. minutě se s míčem uvolnil Rys a poslal „kolmici“ Špinarovi. Ten se obtočil kolem obránce a vytvořil prostor k zakončení Suchanovi – 1:0. V 19. minutě Holý vystihl přihrávku soupeře, míč vyvezl na táborskou polovinu a kolmou přihrávkou nabídl Suchanovi možnost skórovat podruhé v zápase. „Sůša“ se kličkou průnikem mezi stopery sám před branku a v tváří v tvář brankáři Dudákovi nezaváhal – 2:0. V 32. minutě začala další gólová akce opět u Holého. Následovala Suchanova finální přihrávka Špinarovi, jenž si pokryl míč, aby ho vzápětí po zemi uklidil do táborské sítě – 3:0. V 37. minutě ještě Špinar trefil břevno. Hra ve druhém poločase byla obrazem toho prvního. Příbram i nadále na hřišti vládla a přidala další čtyři branky. V 56. minutě udržel Křikava míč po Rysově kolmé přihrávce a našel naběhnuvšího si Mráze, který svou střelu umístil přesně k tyči – 4:0. V 63. minutě předvedla krásnou a rychlou kombinaci, na jejímž konci, po přihrávce Černého, postupoval Rys sám na Dudáka, ale technickým obloučkem přehodil brankáře i branku. Další ukázková akce domácích byla k vidění v 67. minutě. Od Holého putoval míč k Černému, Černý se Suchanem si dvakrát narážečkami vyměnili balón, v závěru osamocený Černý nedal střelou k tyči Dudákovi šanci – 5:0. Jediná gólová příležitost Táborská přišla v 69. minutě – Kvěch při malé domů uklouznul a míč doběhl táborský útočník a dostal se tak samostatného nájezdu. Kuba v příbramské brance však střelu vystihl a z velké šance tak byl jen táborský rohový kop. Na šestigólové vedení Příbrami upravil průběžný stav Rys v 72. minutě, když dostal na druhý pokus míč za záda Dudáka – 6:0. Skóre zápasu, po Suchanově přihrávce, uzavřel v 78. minutě Černý přízemní střelou k tyči – 7:0. Komentář soupeře (zdroj: internetové stránky Táborska): „Jednoznačný průběh. Na hřišti lídra soutěže jsme prostě neměli šanci! Ale přece jen. V začátku utkání. Snad v 5. minutě jsme si vypracovali jedinou střelu na branku domácích. Ve středu hřiště získal míč L. Janů a krásnou přihrávkou do běhu vybídl I.Kloce k parádní střele, která jen těsně minula pravý horní roh domácí branky. A to bylo vše, co nám příbramští hráči dovolili! ! ! ! Jen malou omluvou je fakt, že stále hrajeme bez dvou pilířů mužstva J.Balíka a D.Honzy.“