18.03.2008
Branky: 26. Hebeda
Žluté karty: Šubert, Mužík
Rozhodčí: Hudeček, Plesl, Kelner
Příbram B: Krejčí - Majer, Minařík, Sysel, M.Wágner (76.Krupa) - Hebeda, Hájek (65.Černý), Šubert, Mužík (54.Carboch) - Zikán, Haas
Pardubice: Jahelka - Jeřábek (62.Chvála), Baldrych, Kříž (81.Melechovský), Brychta - Kakrda, Hajdari, Kudrna, Hataš - Buriánek (84.Šibrava), Vanžura

16.kolo

Pavel Nováček

Úvodní zápas v jarní části České ligy dorostu jsme zvládli na výbornou.
Náš B dorost starší skončil po podzimu v tabulce České ligy dorostu na posledním místě a naším cílem je soutěž zachránit. Proto jsme potřebovali s Pardubicemi vyhrát a úkol to byl o to těžší, že jsme s tímto družstvem poslední tři zápasy jednoznačně prohráli. Naši kluci ovšem vstoupili do zápasu s velkým nasazením a bylo na nich jednoznačně vidět, že chtějí uspět. Tato vlastnost nám na podzim chyběla a tady to byl základ úspěchu. Přestože vše ještě nebylo úplně dobré, dokázali jsme se prosadit bojovností. Žádný balón nebyl ztracený a když se ve 26.min. prosadil Zikán a připravil jasnou šanci Hebedovi, který jí bezpečně proměnil, bylo to vyústění naší snahy po vítězství. Na konci tabulky jsme se dotáhli na naše soupeře, kteří prohráli a když budeme i nadále k zápasům přistupovat s takovýmto odhodláním, neměli bychom mít problémy se záchranou.
sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.