13.03.2013
Příprava U-16, 19. kolo
Příbram B vs. Zlín
Branky: Příbram - 62´ Krůta
Příbram B: Javorský, Schöbel, Rajtr, Kvída, Břížďala, Klauz, Květ, Bouček, Junek, Reichenauer, Srp. Střídali: Makoš, Valenta, Krůta, Černohorský, Vacík, Šváb.

Generálka U - 16

Miloslav Klauz

Generálka před startem sezóny se nám příliš nezdařila a od Zlína jsme dostali 5 branek.
První poločas byl k vidění celkem vyrovnaný zápas především ve středu hřiště se šancemi na obou stranách, s tím rozdílem, že soupeř své příležitosti bezpečně proměňoval, kdežto naše zakončení postrádalo ve finální fázi klid a především přesnost. Soupeř se ujal vedení už v 7. minutě když hlavou zakončoval útočník sám na malém vápně. Následně druhou branku přidal Zlín ve 22. minutě, kdy jsme ztratili míč ve středu hřiště a následný náš nedůraz před brankou znamenal poločasové vedení hostů 2:0. Začátek druhého poločasu nám dával možnosti k vyrovnání, ale naše útočná hra postrádala více důrazu i osobní odvahy v koncovce a především efektivitu v zakončení. Naopak soupeř v 55. minutě celkem snadno přidal třetí branku, které předcházela naše ztráta na polovině soupeře a rychlý brejk. O dvě minuty později nejsme v našem vápně důrazní a je to už 4:0 pro Zlín. Jedinou branku Příbrami vstřelil v 62. minutě M. Krůta, když dorazil vyraženou střelu J. Boučka. Konečnou podobu výsledku přinesla další naše chyba v obraně, kterou soupeř bezpečně proměnil. Utkání jsme nezvládli a naše hra byla místy hodně naivní. Přísnější měřítko sneslo jen několik málo hráčů, kteří se dokázali i přes nepřízeň poprat a zabojovat o každý míč. Těch, kteří do zápasu nedali všechno a jejichž výkon nepřesvědčil, bylo však výrazně víc.
sobota 14.12.2019
1. FC Slovácko
08. 12. 2019
Marek Kodr: Góly stále nepřicházejí