22.07.2013
Příbram vs. Slavia
Branky: 40.(p) Matějů, 55. Hlinka, 65. Tregler – 13. a 72. Slavia
Rozhodčí: Kubr, Kelner, Doubrava
Příbram: Šebek – Červeňák (41. Ježdík), Pergl, Matějů (41. Tregler), Hušek - Michalec – Rys (41. Sirotek), Hlinka (62. Suchan) – Sandr (41. Špinar), Antonio (73. Junek), Svojše

Memoriál J.Starky ml. - Příbram U19 završila prvenství výhrou na Slavií 3:2

Jiří Baran

Příbrami U19 zvládla i druhé utkání Memoriálu J. Starky ml., - porazila Slavii Praha U18 3:2 (poločas 1:1) a slavila celkové vítězství v turnaji.
I když Slavia předváděla kombinační hru, její akce končily před šestnáctkou Příbrami Hostí šli do vedení využitím své jediné šance. Příbram si dokázala vytvořit množství brankových příležitostí, ale v prvním poločase vyrovnala až z penalty. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločasu, jen Příbram vstřelila další dva góly. Slavia snížila v závěru z přímého kopu. Ve druhém zápase Memoriálu J. Starky ml. porazilo Brno Slavii Praha 3:0 (2:0). Příbrami tak stačila v posledním utkání remíza k celkovému turnajovému prvenství. Hrálo se opět na 2 x 40 minut. Příbram se dokázala vytvořit dostatek gólových příležitostí, ale do vedení šli hosté z Prahy. Ve 4. minutě skončila hlavička Hlinky těsně vedle levé tyče slávistické branky. V 6. minutě vyrazil Šebek střelu z 25 metrů na roh. V 10. minutě po centru Sandra minul Antonio z voleje pravou tyč. Ve 13. minutě se příbramská obrana nechala přelobovat a neatakovaný útočník Slavie přehodil vyběhnuvšího Šebka – 0:1. Vyrovnání přišlo až v úplném závěru poločasu – Matějů byl faulován v pokutovém území a sám nařízenou penaltu proměnil střelou k tyči – 1:1. Ve 47. minutě nevyužil Antonio Perglovu gólovou přihrávku, když míč z jeho kopačky minul branku. V 50. minutě se po Huškově centru ocitnul sám před brankou Špinar, ale k zakončení mu chyběl jeden krok. V 55. minutě převzal míč Hlinka, přešel přes čtyři soupeřovy obránce a své sólo zakončil střelou k tyči – 2:1. Rychlou kombinaci předvedli Antonio se Špinarem v 65. minutě, ale Antonio v zakončení trefil jen brankáře. Vedení Příbrami pojistil v 65. minutě hlavou Tregler pro příbramském rohovém kopu. Slavia snížila v 72. minutě přesnou střelou z přímého kopu z 23 metrů, proti níž neměl Šebek šanci. V závěru zápasu byli hosté velmi blízko vyrovnání, ale jejich střela z 22 metrů skončila na břevně příbramské branky. Příbram tak mohla po závěrečném hvizdu oslavit prvenství v turnaji, když neztratila ani bod.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas