Příbram: Štěpanovský - Kdolský, Kvída, Macháček, Šindelář (63. Junek) - Barák, Krameš, Šípek - Ježdík (78. Holý), Hlinka (72. Tregler), Bolina
Táborsko: Hňup - Hergesell (72. Chirinciuc), Sazma, Bíba, Neužil - Cihlář, Kukučka, Horváth, Kluzák, Mariotti - Stuchlík

Splněná role favorita proti Táborsku

Petr Janota

Další zápas v domácím prostředí bohužel ovlivnilo počasí, kdy nástup do druhého poločasu musel být pro bouřku a průtrž deště posunut o 20 minut.
Do zápasu jsme chtěli nastoupit s vysokým presinkem a cílem jít brzy do vedení a zápas rozhodnout. Bohužel počasí, které po úvodním hvizdu začalo hráčům stěžovat a kontrolovat pohyb a práci s míčem, nám tento záměr moc nedovolilo. I tak byli jsme lepším mužstvem a úvodní branka tak visela ve vzduchu. Soupeř se snažil hrát poctivý fotbal a zlobit nás z brejků. Za celý zápas jsme je pustili jen do jednoho nebezpečného, ze kterého však soupeř branku Štěpanovského netrefil. Do vedení jsme šli ve 22. minutě po kolmici Baráka a přesného zakončení Šípka. V 41.minutě po úspěšném presinku přiťukl Bolina hlavou Barákovi a jeho křížná střela levačkou byla přesná 2:0! V druhém poločase se již občas hrálo vodní pólo víc než fotbal a když šance Šípka, Krameše, 2krát Treglera a hlavička Kvídy do tyče, gólem neskončily, vítězství zaslouženě zůstalo doma u Litavky.