30.07.2014
Varnsdorf vs. Příbram
Žluté karty: Hauer,Breburda - Šindelář
Rozhodčí: Váňa,Kožár,Kapoun
Varnsdorf: Klouda - Hauer, Bašanovič (70. Vomáčka), Čurgali, Ruszó, Šimoník, Eliáš (82. Šiška), Černý, Polanský, Mpong (59. Breburda), Prieložný (72. Neumann)
Příbram: Krbeček - Matějů, Momiroski, Tregler, Šindelář - Kilián (64. Ježdík), Volešák, Suchan - Brandner (64. Hlinka), Řezáč (64. Mahmutovič), Husár

Ve Varnsdorfu bez gólu

Petr Janota

Po dvouch vysokých vítězstvích v loňském ročníku jela naše Juniorka do Varnsdorfu v roli favorita.
V prvním kole nás čekala dlouhá cesta do Rumburku, kde hraje své zápasy juniorka Varnsdorfu. S úvodním hvizdem spustila i bouřka, takže nad hřištěm létalo více blesků, než přesných přihrávek na hřišti... Déšť ale vyschlému trávníku pomohl a tak byl zpočátku viděn, hlavně v domácím podání, hodně agresivní a bojovný fotbal. Domácí se dostali i do první šance, kdy po chybě ve středu pole musel hasit před brankou výborným zákrokem Tregler. I nadále jsme se sžívali s velkým domácím nasazením a agresivitou, takže k souvislému tlaku jsme se dostali až v posledních 20ti minutách prvního poločasu. Po gólu volali hlavně střely Suchana a hlavičky Řezáče a Momiroskiho. Domácí se snažili zlobit z brejků, ale potýkali se s přesnější finální přihrávkou. V druhém poločase už existovalo na hřišti jen jedno mužstvo, naše. Šance se rodili jak na běžícím páse, ale koncovka byla doslova žalostná. Brandner se Suchanem dvakrát, Řezáč, Mahmutovič, Matějů, Volešák své šance však neproměnili. Vrcholem byla šance, kdy po skvělé akci Husára vykopl obránce střelu Brandnera z prázdné branky a následnou dorážku Řezáč nasměroval jen do břevna. Domácí zahrozili jen jednou, kdy po standardní situaci hlavička domácích minula Krbečkovu branku. Remíza je sice výsledkovou ztrátou, ale výkon v druhém poločase snesl přísná měřítka.
neděle 17.1.2021
FC Viktoria Plzeň
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.