1.FK Příbram
17.09.2014
Juniorská liga, 10. kolo
0:1
M. Boleslav vs. Příbram
Online
Branky: 66.Tregler
Žluté karty: Pajer - Řezáč, Šindelář, Hlinka, Štěpanovský
Rozhodčí: Kocourek - Pilný, Myška
Diváci: 100
M. Boleslav: Hankic - Geissler, Křapka, Thicot, Thalamy (88. Houžvička) - Kocourek (67. Hodač), Kateřiňák, Milla (37. Mehanovič), Ghazi (76. Kozma), Lalkovič (67. Sivrič) - Pajer
Příbram: Štěpanovský - Ježdík, Tregler, Matějů, Šindelář - Brandner (82. Hlinka), Krameš, Kilián, Stratil (85. Michalec) - Řezáč (67. Junek), Nikolič (74. Pilík Pavel)

Vítězství v Mladé Boleslavi

Petr Janota

V pondělí jsme zajížděli k lídrovi soutěže, do Mladé Boleslavi. Díky velmi dobrému týmovému výkonu, podloženému kompaktní obrannou hrou, jsme dosáhli na cenné vítězství.
Zápas se odehrál za mírné převahy domácích, ale my jsme dokázali být nebezpečný z rychlých brejků. Obě obrany dobře pracovaly, a i proto bylo šancí poskrovnu. Vítězný gól padl po rohovém kopu Krameše, kdy byl v souboji s Hankicem důrazný Stratil a Tregler vše před sebou prostřelil. V hektickém závěru jsme nedokázali dopravit míč do prázdné branky, poté co Hankic vybíhal do našeho vápna na standardní situace.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 22.2.2020
FORTUNA:LIGA, 22. kolo
16:30h
FC Viktoria Plzeň
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
17. 02. 2020
Jan Rezek: Zlomila nás druhá branka
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners