17.09.2014
Branky: 66.Tregler
Žluté karty: Pajer - Řezáč, Šindelář, Hlinka, Štěpanovský
Rozhodčí: Kocourek - Pilný, Myška
M. Boleslav: Hankic - Geissler, Křapka, Thicot, Thalamy (88. Houžvička) - Kocourek (67. Hodač), Kateřiňák, Milla (37. Mehanovič), Ghazi (76. Kozma), Lalkovič (67. Sivrič) - Pajer
Příbram: Štěpanovský - Ježdík, Tregler, Matějů, Šindelář - Brandner (82. Hlinka), Krameš, Kilián, Stratil (85. Michalec) - Řezáč (67. Junek), Nikolič (74. Pilík Pavel)

Vítězství v Mladé Boleslavi

Petr Janota

V pondělí jsme zajížděli k lídrovi soutěže, do Mladé Boleslavi. Díky velmi dobrému týmovému výkonu, podloženému kompaktní obrannou hrou, jsme dosáhli na cenné vítězství.
Zápas se odehrál za mírné převahy domácích, ale my jsme dokázali být nebezpečný z rychlých brejků. Obě obrany dobře pracovaly, a i proto bylo šancí poskrovnu. Vítězný gól padl po rohovém kopu Krameše, kdy byl v souboji s Hankicem důrazný Stratil a Tregler vše před sebou prostřelil. V hektickém závěru jsme nedokázali dopravit míč do prázdné branky, poté co Hankic vybíhal do našeho vápna na standardní situace.
středa 21.4.2021
Bohemians Praha 1905
18. 04. 2021
Tiskovka s Jozefem Valachovičem: Chválím každého, kdo dnes v našem dresu nastoupil
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.