17.09.2014
Branky: 66.Tregler
Žluté karty: Pajer - Řezáč, Šindelář, Hlinka, Štěpanovský
Rozhodčí: Kocourek - Pilný, Myška
M. Boleslav: Hankic - Geissler, Křapka, Thicot, Thalamy (88. Houžvička) - Kocourek (67. Hodač), Kateřiňák, Milla (37. Mehanovič), Ghazi (76. Kozma), Lalkovič (67. Sivrič) - Pajer
Příbram: Štěpanovský - Ježdík, Tregler, Matějů, Šindelář - Brandner (82. Hlinka), Krameš, Kilián, Stratil (85. Michalec) - Řezáč (67. Junek), Nikolič (74. Pilík Pavel)

Vítězství v Mladé Boleslavi

Petr Janota

V pondělí jsme zajížděli k lídrovi soutěže, do Mladé Boleslavi. Díky velmi dobrému týmovému výkonu, podloženému kompaktní obrannou hrou, jsme dosáhli na cenné vítězství.
Zápas se odehrál za mírné převahy domácích, ale my jsme dokázali být nebezpečný z rychlých brejků. Obě obrany dobře pracovaly, a i proto bylo šancí poskrovnu. Vítězný gól padl po rohovém kopu Krameše, kdy byl v souboji s Hankicem důrazný Stratil a Tregler vše před sebou prostřelil. V hektickém závěru jsme nedokázali dopravit míč do prázdné branky, poté co Hankic vybíhal do našeho vápna na standardní situace.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body