25.08.2014
Příprava ženy , 2. kolo
Finsko U-18 vs. Příbram
Branky: ?
Příbram: Kalašová - Boukalová (41. Kloudová), Šrámková (71. Boukalová), Branžovská, Navrátilová - Kopáčková (21. Štěchová), Císařová V., Kočová, Krůtová - Černohorská (41. Šedivá), Pilousková

Finská reprezentace nad naše síly

Jan Vostrý

V přípravném utkání jsme měli možnost porovnat naše síly s juniorským celkem Finska. Utkání jsme odehráli na hřišti v Edenu, kde finská reprezentace je na soustředění.
Utkání začalo ve velmi rychlém pohybu finských hráček, kterému jsme se nestačili vyrovnat a již v 10. minutě utkání jsme prohrávali 3:0, když dvě branky jsme si dali sami. Poté se utkání začalo vyrovnávat, přesto ale Finky svým pohybem dělali naší obraně obrovské problémy. Do poločasu jsme obdrželi další 4 branky, které byly výsledkem rychlých kombinací soupeřek. Do druhého poločasu jsme prostřídali sestavu a pozměnili rozestavení. Výsledkem byla naše převaha, kdy jsme odehráli prvních 20 minut druhé půle na soupeřově polovině. Branku jsme však nedokázali vstřelit, i když po rohovém kopu jsme míč do branky dotlačili, ale pomezní signalizoval postavení mimo hru. Z ojedinělých brejků se podařilo soupeřka vstřelit 2 branky a utkání skončilo výsledkem 9:0. Slovo trenéra: Velmi kvalitní přípravné utkání, ve kterém si děvčata měla možnost vyzkoušet severský styl plný rychlých kombinací. Za druhý poločas se určitě nemusíme stydět, neboť jsme mladým Finkám byly vyrovnaným soupeřem.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas